**ورود** **ثبت نام**

**ورود به حساب کاربری**

**نام کاربری ***
**رمز ورود ***
**مرا بخاطر داشته باش**

**ایجاد حساب کاربری**

**گزینه های * دار الزامی می باشند.**
**نام ***
**نام کاربری ***
**رمز ورود ***
**تائیدیه رمز ورود ***
**نشانی پست الکترونیک ***
**تائیدیه نشانی پست الکترونیک ***
**کد امنیتی ***
**Reload Captcha**
**ستاره غیر فعال****ستاره غیر فعال****ستاره غیر فعال****ستاره غیر فعال****ستاره غیر فعال**
 

دکتر مهدی جوانمرد رئیس شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام (CINVU) در دیدار با مایکل کوخ، نماینده ویژه آلمان در امور افغانستان و پاکستان که برای دیداری یک روزه به کشورمان سفر کرده، روز سه‌شنبه 29 بهمن ماه گفت: دانشگاه پیام نور بیش از یک هزار دانشجو در افغانستان دارد و همکاری شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام با ‌وزارت تحصیلات عالی افغانستان، در حوزه های فرهنگی و آموزشی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این دیدار که در اتاق تشریفات وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، دکتر جوانمرد به ظرفیت­های تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی شبکه و وزارت تحصیلات عالی جمهوری اسلامی افغانستان اشاره کرد و گفت: از نظر ما محورهای این یادداشت تفاهم مهم است و می تواند به اساس همکاری های آینده شبکه و  کشور افغانستان تبدیل شوند. رئیس شبکه دانشگاه های جهان اسلام با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدواریم که دولت آلمان، در زمینه­ های مختلف از قبیل مراکز رشد، دوره­ های بازآموزی مهارتی،‌ و سایر مباحث فناوری که مورد در خواست دولت افغانستان است، با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام همکاری موثری داشته باشد.
یادآور می شود که آقای کوخ پیش از این سفیر آلمان در اسلام آباد بوده است. وی از سال 1986 میلادی بدین سو، به عنوان  دیپلمات در سمت های مختلف وزارت خارجه آلمان، کار کرده است. آلمان، یکی از کشورهای تأثیر گذار در حوادث افغانستان است که برگزاری دو کنفرانس مهم بین المللی در شهر بن، از جمله دستاوردهای این کشور به حساب می آید. سربازان آلمانی که در قالب نیروهای ناتو در افغانستان فعالیت می کنند بیشتر در ولایت های شمالی این کشور فعالیت دارند.

**نظر خود را اضافه نمایید**

**ارسال نظر به عنوان مهمان**

0 / 300 **محدودیت کاراکتر**
**نوشته شما باید ما بین 10-300 کاراکتر باشد**
**نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد **
  • **هیچ نظری یافت نشد.**

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**